Kontaktuppgifter


Förläggare


Tero Norkola
Förlagsdirektör
tero.norkola@skskirjat.fi
+358 400 882 700
 

Försäljning och marknadsföring


Tommi Leminen
Försäljnings- och marknadsdirektör
tommi.leminen@skskirjat.fi
040 534 2675

Marianne Hiirsalmi
Kommunikation- och marknadskoordinator
marianne.hiirsalmi@skskirjat.fi
050 501 9510

Kontaktinformation för media
media@skskirjat.fi
 

Redaktion


Anna Revitzer
Förlagsredaktör, faktaböcker
anna.revitzer@skskirjat.fi

040 534 2704

Katri Maasalo

Förlagsredaktör, faktaböcker
katri.maasalo@skskirjat.fi
050 324 7131

Kaisa-Maija Eeli
Förlagsredaktör
kaisa-maija.eeli@skskirjat.fi
050 312 3175