Kustantamon yhteystiedot


Johto ja kustannuspäätökset


Tero Norkola
kustannusjohtaja
tero.norkola@finlit.fi
+358 400 882 700
 

Myynti, markkinointi ja viestintä


Tommi Leminen
myynti- ja markkinointipäällikkö
tommi.leminen@finlit.fi
040 534 2675

Marianne Hiirsalmi
viestintä- ja markkinointikoordinaattori
marianne.hiirsalmi@finlit.fi
050 501 9510

Median arvostelukappalepyynnöt
arvostelukappaleet@finlit.fi

Verkkokaupan asiakaspalvelu
 

Toimitus


Anna Revitzer
kustannustoimittaja, tietokirjat
anna.revitzer@finlit.fi

040 534 2704

Katri Maasalo

kustannustoimittaja, tilauskirjaprojektit
katri.maasalo@finlit.fi
050 324 7131

Anu Miller
julkaisukoordinaattori, tiedekirjat
anu.miller@finlit.fi

040 539 4235

Eija Hukka
tekninen toimittaja, kirjapainoyhteistyö
eija.hukka@finlit.fi

040 534 2485

Kati Hitruhin
kustannustoimittaja


Maija Yli-Kätkä
julkaisukoordinaattori


Haluatko julkaista kirjan kanssamme?


Tietokirjaehdotukset
tietokirjat@finlit.fi

Tiedekirjaehdotukset
tiedekirjat@finlit.fi